100
Ekologiczne torby bawełniane Sampla - Obrazek header

Reklamowe Torby Bawełniane

Współczesnym światem rządzi ekologia. Odchodzi się od wykorzystywania materiałów, których recykling jest kosztowny, uciążliwy dla środowiska lub też z przyczyn technicznych niewykonalny. Coraz większą popularnością cieszą się torby bawełniane – są dużo wytrzymalsze od klasycznych toreb foliowych, bardziej estetyczne i funkcjonalne. Idealnie nadają się do codziennych zakupów, są także świetnym nośnikiem reklamy – nasze ekologiczne torby reklamowe idealnie wpisują się w dzisiejsze trendy.

Jesteśmy jednym z czołowych producentów toreb ekologicznych, wyróżniamy się fachową obsługą klienta, razem z nim przechodząc całą ścieżkę od zamówienia do odbioru gotowego produktu:

  • model, rozmiar i rodzaj tkaniny dobieramy do Państwa indywidualnych potrzeb
  • tworzymy wzory na podstawie wizji tego, co Państwo chcą osiągnąć
  • możemy przygotować egzemplarz próbny, by mogli Państwo sprawdzić, czy dany egzemplarz w pełni odpowiada Państwa potrzebom
  • tworzymy wizualizację wraz ze wskazanymi przez Państwa elementami graficznymi.
Zdjęcie przykładów toreb reklamowych naszej produkcji

Wzory toreb bawełnianych

Poniżej znajdują się przykładowe wzory toreb. Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie, jakie mamy do zaoferowania, kliknij tutaj.

wzór worek 13b
wzór worek 13b
« 2 z 2 »

13b

35 x 40, ucho jedno 2,5 x 20
ściagany sznurkiem

wzór torby 14a
wzór torby 14a
« 1 z 2 »

14a

36 x 42 x 10, uszy 3,5 x 50

wzór torba 15a
wzór torba 15a
« 1 z 2 »

15a

40 x 57 (35 wysokość worka), dno 7

wzór torby 17a
wzór torby 17a
« 1 z 2 »

17a

30 x 30 x 15, ucho 3,5 x 56

Zamień foliówki na ekologiczne torby bawełniane!

Jesteś na zakupach, podchodzisz do kasy, kupujesz foliową reklamówkę, pakujesz do niej zakupy i wychodzisz ze sklepu. Powrót do domu okazuje się utrapieniem, bo torba rani Ci rękę, dodatkowo przedziurawiła się. Zastanawiasz się czy uchwyt zaraz się nie urwie pod ciężarem zakupów. Idziesz ostrożnie, przekładając reklamówkę z prawej dłoni do lewej, i tak na przemian. W końcu chwytasz reklamówkę w obie ręce, bo obawiasz się, że uchwyty się urwą, a ty będziesz zbierał jabłka czy inne produkty z ulicy. Nareszcie udało się – jesteś w domu. Wyjmujesz zakupy, po czym nieszczęsna reklamówka ląduje w koszu na śmieci.

Znasz tę historię, prawda? Dlatego powiedz „foliówkom” stop! Wybierz torby bawełniane, gdyż mają wszystko to, czego brakuje reklamówkom foliowym i papierowym. Przede wszystkim zapewnią Ci wygodę niesienia zakupów. Torby bawełniane są wytrzymałe, dzięki czemu można używać ich wielokrotnie. Od tej pory uchwyt nie będzie ranił Twojej dłoni. Najważniejsze jest jednak to, że torby bawełniane są torbami ekologicznymi. Dzięki nim zmniejsza się liczba śmieci na wysypiskach.

Poza komfortem użytkowania oraz pozytywnym wpływem na środowisko, torby ekologiczne są fantastyczną formą reklamy. Po pierwsze dlatego, że są wytrzymałe i stanowią inwestycję nawet na kilka lat. Po drugie, są estetyczne, a po trzecie bawełniane torby reklamowe wpływają na pozytywny wizerunek firmy. Dbałość o środowisko jest coraz bardziej cenioną wartością. Przedsiębiorstwa, które wykorzystują ekologiczne torby reklamowe do promocji, cieszą się coraz większym uznaniem. Przekonaj się sam. Wybierz model z naszej oferty lub zaprojektuj własne torby reklamowe. Podejmiemy się każdego zlecenia.

Promuj markę poprzez bawełniane torby reklamowe. Bądź na czasie, bądź eko!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK